Klavírista (povídka)

14. dubna 2011 v 20:49 | Borůvková |  Povídky.
Když se chystám na vícedílnou povídku, jejíž lásky budou všech druhů, jedna však spojena láskou k hudbě... Musela jsem nějak trénovat, tak alespoň jednorázovka, aby se Vám krásně snilo...
Užijte si,
Borůvková (Jo, a zase homosexuální.. :D)
***

Klavírista

Šel pozdě, dnešní hodina hry na kytaru se protáhla. V budově plné chodeb, kde se denně scházelo několik skupin, kapel,...
Když Ben zabočil do jedné z těch dlouhých, tmavých chodbiček, procházel kolem spousty dveří, které skrývali prázdné pokoje. Po chvilce zastavil, slyše tiché tóny klavíru. Tenněkdo hrál opravdu krásně, proto se Ben pomalým krokem rozešel za hrou klavíru, kterou doprovázelo tiché pobrukování chlapeckého hlasu. Jen jedny dveře zůstaly pootevřené, Ben k nim přistoupil a nakoukl do místnosti, kde seděl tmavovlásek u klavíru. Ben jen povzdychl - miloval tuhle skladbu, chlapec jí hrál překrásně. Byla tak plná emocí, citu, působila smutně. Když tóny ztichly, ozvalo se ze vnitř jen povzdychnutí. Když se tmavovlásek pootočil, poznal Ben Christiánovu tvář.
"Chrisi?" Šeptl Ben, vstoupil do místnosti a mávl směrem ke klavíru.
"Oh, Bene, ahoj," Zakoktal Christián. Usmál se a kývl.
"Hraješ krásně,"
"Díky, dík. A ty hraješ na kytaru? Že jí neseš..." Šeptl Chris.
"Jooo.. No, snažim se hrát," Začal Ben. ,,Už od 13, takže hraju 2 roky,"
Christián se usmál, viděl, jak je Ben nervózní, klepaly se mu ruce, rychle dýchal. ,,Zahrajeme si?" Usmál se. Ben kývl, čekal co Chris řekne - ten jenom pročítal názvy písní, vybíral tu správnou. Prstem ukázal na název, koukal na Bena. ,,Fajn," Usmál se, vyndal kytaru.
Christián hrál krásně, ale Ben se soustředil jenom na Chrisův pohled a úsměv.
Ben zavřel oči, snažil se vnímat hudbu, kterou hrál, struny pod jeho rukama. Miloval hudbu a hraní na kytaru. A nejspíš - v tuhle chvíli - i Christiána. Ale nechtěl si to přiznat.
Chris se musel ještě víc usmát, když viděl, jak Ben se zavřenýma očima červená stále víc. Skladba dohrála, v místnosti bylo ticho. Jeden druhému se díval do očí, Ben se styděl, Chrisův pohled byl plný očekávání, šibalsky se usmíval a naklonil hlavu, přistoupil k Benovi. Ten ho jenom nervózně pozoroval.
Christián ho pomalu zvedl, přitáhl si ho k sobě. Byli od sebe jen kousek. Chris se naklonil, přitiskl k Benovi, který stál se zavřenýma očima a pootevřenými rty. Nevěděl co má dělat, jen tak stál, vnímal jenom Chrisovy ruce, které bloudili po jeho těle. Ben se odtrhl. Vykuleně se koukal na Chrise, mrkal očkama. A vypadal jako malé štěňátko. ...jen nevěděl, co se děje.
"Já... promiň. Promiň." Pípl, sebral kytaru a utekl z místnosti. Když zahl do další chodby, uslyšel, jak Chris hraje na klavír. Začal hrát tak pozvolna, ale teď to znělo jako vzkaz. Nebo něco takového. Ben se oklepal a s hlavou plnou představ, co by se dělo, kdyby se neodtrhl od té báječné chuti Christiánových rtů, se vydal na cestu ke své rodině.
Borůvka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chester Chester | 15. dubna 2011 v 15:22 | Reagovat

Borůvko,... je to Nádherný s velkým N ;). Nečekal jsem, že to takto skončí, doufal jsem, že přesně na opak. A že je homosex. ta povídka? to vůůbec nevadí ;D (jsem bi)

2 Chester Chester | 15. dubna 2011 v 15:23 | Reagovat

Myslíš, že bych si u tebe molh zažádat o nějaký kontakt? Třeba fb nebo icq? (Napišmi to, když tak na bývalý blog. jo a možná bude nový. Radujte seee :D :)

3 Atze Atze | Web | 15. dubna 2011 v 20:33 | Reagovat

Uuu. To jsi napsala dobře. Čekala jsem, jak se to vyvrbí a nebylo by na škodu, kdyby jsi to dopsala a udělala tomu nějaký EXTRA konec. Tohle je fakt skvělý, líbí se mi, jak píšeš.

4 Ví, Ví, | Web | 17. dubna 2011 v 18:26 | Reagovat

To je opravdu krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama